Alior Bank, KGHM, CD Projekt- Analiza techniczna

Poznaj moją pierwszą analizę spółki z GPW, która w najbliższym czasie ma potencjał 30% wzrostów.( Duży wolumen, objęcie hossy, sygnał kupna w interwałach długoterminowych)- kliknij tutaj

Alior Bank

Kurs spółki od 20 stycznia 2016 r. porusza się w trendzie wzrostowym. Długoterminowo spodziewane jest osiągnięcie poziomu 90-100 pln za akcje, ponieważ zwyżka wraz z przełamanym trendem spadkowym przyjęła formację odwrócenia trendu- V. Krótkoterminowo spodziewam się zwyżki do oporu 73.69 za akcję, a następnie korekty do wybitego oporu, który stał się teraz wsparciem na poziomie 70 pln za akcję. O realności wzrostów na okrągłe 100 złotych powie nam wolumen, jeśli podczas wzrostów dalej będzie utrzymywała się pozytywna tendencja to droga otwarta.

Alior 1.png

alior 2.png

KGHM

Kurs spółki od 19 stycznia 2016 r. porusza się w trendzie wzrostowym. Niestety ostatnio kurs dostał silnej zadyszki i wydaje się, iż droga do wsparcia na poziomie 69.5 pozostaje otwarta. O takim rozwoju sytuacji mówią nam również krótkoterminowe wskaźniki sugerujące sprzedaż akcji. Jeśli byki obronił by wyżej wspomniane wsparcie, można oczekiwać kolejne fali wzrostowej nawet na 90-95. Kurs prawdopodobnie przyjął formacje korekty płaskiej ABCD.

KGHM 1.png

CD Projekt

Kurs spółki od 12 stycznia 2016 r. porusza się w trendzie wzrostowym- co oznacza o jego relatywnej sile w porównaniu do wig20 i wig30, ponieważ zaczął rosnąc jako jedna z pierwszych, większych spółek na naszym parkiecie. Ostatnio rozegrała się burzliwa walka na poziomie luki bessy z listopada ubiegłego roku. Na początku można było mieć wiele wątpliwości co do jej zamknięcia, jednak tu kurs zachował się książkowo i znów pokazał relatywną siłę, ponieważ po klasycznym zamknięciu luki kurs cofnął się jedynie o 65 groszy na akcje, by dziś z impetem pokonać również opór na poziomie 26 pln. Co prawda wskaźniki są mocno przegrzane ponieważ, ale mimo to droga na 27 stoi otworem i tam powinien kurs zmierzać w ciągu następnych sesji. Warto mieć na uwadzę również fakt, iż ostatni trend spadkowy przyjął postać jedynie zwykłej korekty ABC. Obecnie kurs porusza się po stabilnej linii trendu, która coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Negatywnym prognostykiem jest fakt, iż kurs porusza się obecnie w klinie zwyżkującym, który jest prognostykiem dynamicznych spadków.

cdr 1.png

cdr 2.png

 

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s